fbpx

29. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi’nde Gerçekleşecek

29. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı (ICCI), 16-18 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

29. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı (ICCI), 16-18 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. T.C. Ticaret Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Enerji Piyasası Denetleme Kurulu’nun destekleriyle düzenlenecek etkinlik, Türkiye’nin son 15 yılda 95 milyar dolar yatırıma ulaşan enerji piyasasının olgunlaşma sürecine katkıda bulunmak amacıyla “finansal sürdürülebilirlik” konusuna odaklanacak. Fuarda dünya enerji piyasasındaki trendlere ilişkin birikimlerini katılımcılara aktaracak alanında uzman pek çok konuşmacı da yer alacak. Türkiye’nin, dünya enerji piyasası trendlerine entegre olarak sürdürülebilir ekonomiye geçmesini destekleyen fuar, sürdürülebilirlik alanında yatırım yapmak ve teknolojik dönüşümü şirketlerine entegre etmek isteyen ziyaretçileri bekliyor.

Total
0
Paylaşım
Benzer İçerikler
Oku

Uluslararası Çevre ve İletişim Zirvesi, Ankara’da Gerçekleşecek

Rusya Ukrayna krizinde gıda koridoru olarak dünyaya nefes aldıran ve enerji üssü olma yolunda attığı adımlarla Avrupa'nın can simidi olan Türkiye, iklim krizinde de arabulucu rolünü devam ettiriyor. Ankara, iklim zirvesi Cop 27'nin sonuçlarının üretenler ile iklim krizi savunucuları tarafından değerlendirileceği “Uluslararası Çevre ve İletişim Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor.