fbpx

Hakkımızda

Kurumsal yayıncılık alanında 10 yıldır faaliyet gösteren Viya Medya, “hep bir adım öteye gitmek” prensibi ile çıktığı yolda, yeni bir adım daha atarak kendi bünyesinde çıkardığı Sürdürülebilir Üretim dergisini iş dünyasına kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor.

Dünyanın son yıllarda bir numaralı gündemi olan sürdürülebilirlik kavramı çerçevesinde ekonomik, çevresel ve sosyal gelişmeleri ele alan Türkiye’nin ilk ve tek Sürdürülebilir Üretim dergisi; sanayi ve ihracatın bugününü ve yarınını, yeşil dönüşüme ilişkin son gelişmeleri, yeşil ekonominin şirketlerin yönetim kültürüne doğrudan etkilerini farklı bakış açıları ile okuyucularına sunuyor.

Yayıncılık hayatına başladığından bu yana sürdürülebilir üretimi destekleyen Viya Medya, yeni girişimiyle yeşil dönüşümün anahtarı olan sürdürülebilir üretime katkı sağlamaya devam ediyor.

Alanında uzman isimlerin görüş, röportaj ve makalelerini bünyesinde barındıran Sürdürülebilir Üretim dergisi, özgün içeriğiyle sektörlere rehber olacak bir yayın.

Viya Medya Yayıncılık Hakkında

Yayıncılık hayatında 10 yılı geride bırakan Viya Medya, 10 yıldır Türkiye’nin en büyük kurum ve kuruluşlarının dergilerine hayat veriyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB), Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş adamları Derneği (TETSİAD), TURMEPA DenizTemiz Derneği, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD), Teknopark İstanbul, Mars Lojistik, Horoz Lojistik, Globelink Ünimar Lojistik gibi ihracat, iş dünyası ve alanında lider şirketlerin yayınlarına hayat veren Viya Medya, yeni girişimiyle yeşil dönüşümün anahtarı olan sürdürülebilir üretim noktasında sektörlere rehber olma hedefiyle yola çıkıyor.