fbpx

Sürdürülebilir Yaşam ve Sıfır Atık Fuarı için Geri Sayım Başladı

Avrasya’nın en büyük ticaret platformu olan ENTECH- Sürdürülebilir Yaşam ve Sıfır Atık Fuarı, 23-26 Kasım günleri arasında Ankara’da Congresium- ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Fuar, Türkiye’nin en önemli analiz, arıtma, araştırma, atık, depolama, enerji, geri dönüşüm, hava kirliliği, su, temizlik ve yüzey çalışmaları alanlarında hizmet veren yüzlerce katılımcıyı, yerli ve yabancı binlerce alıcı ile buluşturacak. Fuarda; katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, kentsel çevre temizlik araçları, yenilenebilir ve solar enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar ürünlerini sergileyecek.

Total
0
Paylaşım
Benzer İçerikler
Oku

Uluslararası Çevre ve İletişim Zirvesi, Ankara’da Gerçekleşecek

Rusya Ukrayna krizinde gıda koridoru olarak dünyaya nefes aldıran ve enerji üssü olma yolunda attığı adımlarla Avrupa'nın can simidi olan Türkiye, iklim krizinde de arabulucu rolünü devam ettiriyor. Ankara, iklim zirvesi Cop 27'nin sonuçlarının üretenler ile iklim krizi savunucuları tarafından değerlendirileceği “Uluslararası Çevre ve İletişim Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor.