fbpx

Sürdürülebilir Yatırım, Sustainability Live’da Konuşulacak

Dünyanın en büyük şirketleri, sürdürülebilir yatırım stratejilerini paylaşmak üzere 23-24 Şubat 2022 tarihlerinde, İngiltere’nin başkenti Londra’da Sustainability Live’da bir araya gelecek.

Dünyanın en büyük şirketleri, sürdürülebilir yatırım stratejilerini paylaşmak üzere 23-24 Şubat 2022 tarihlerinde, İngiltere’nin başkenti Londra’da Sustainability Live’da bir araya gelecek. Yenilenebilir enerji, döngüsel ekonomi, sürdürülebilir tedarik zincirleri, etik finans ve yatırım konularını içeren Sustainability Live, eyleme dönüştürülebilir değişim çerçevesinde uluslararası ortaklıklar yaratma amacı taşıyor. Küresel endüstri liderlerinin tam donanımlı bir ağ oluşturma hedefine odaklanan etkinlikte; Zürih Sigorta Grubu Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Linda Freiner, Diversey Direktörü Stefan Phang, Bayer Sürdürülebilirlik ve İş Yönetimi Başkanı Klaus Kunz, PwC Kurumsal Sürdürülebilirlik Direktörü Wineke Haagsma gibi isimlerin yanı sıra 60’tan fazla konuşmacı iş dünyasında sürdürülebilirliği ele alacak. İki gün sürecek etkinlik, aynı zamanda interaktif bir sanal platform üzerinden canlı olarak yayımlanacak.

Total
0
Paylaşım
Benzer İçerikler
Oku

Uluslararası Çevre ve İletişim Zirvesi, Ankara’da Gerçekleşecek

Rusya Ukrayna krizinde gıda koridoru olarak dünyaya nefes aldıran ve enerji üssü olma yolunda attığı adımlarla Avrupa'nın can simidi olan Türkiye, iklim krizinde de arabulucu rolünü devam ettiriyor. Ankara, iklim zirvesi Cop 27'nin sonuçlarının üretenler ile iklim krizi savunucuları tarafından değerlendirileceği “Uluslararası Çevre ve İletişim Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor.