fbpx

Yeşil İş: Sürdürülebilir İş Zirvesi, Fortune Türkiye İş Birliği ile Gerçekleşecek

“Yeşil İş: Sürdürülebilirlik İş Zirvesi”, Fortune Türkiye ve Sürdürülebilirlik Akademisi iş birliğiyle 25-26 Mayıs günlerinde dokuzuncu kez gerçekleşecek.

“Yeşil Dönüşümün Paradigmaları” temasıyla dijital olarak hayata geçecek olan zirvede, iklim değişikliği, karbonsuzlaşma, net sıfır, sürdürülebilir finansman ve ESG, tedarik zinciri dönüşümünün yanı sıra inovasyon ve dijitalleşme gibi konular, alanında uzman konuşmacıların katılımı ile değerlendirilecek. Tüm sektörlerden kilit paydaşları, dönüşümü harekete geçiren stratejiler, yatırımlar, inovasyonlar ve iş birlikleri için bir araya getiren etkinlikte; global ve yerel iş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, büyük sermayeli şirketlerden KOBİ’lere kadar tüm özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları değişim çağında başarılı bir geçiş için somut adımların yol haritasını değerlendirecek.

Total
0
Paylaşım
Benzer İçerikler
Oku

Uluslararası Çevre ve İletişim Zirvesi, Ankara’da Gerçekleşecek

Rusya Ukrayna krizinde gıda koridoru olarak dünyaya nefes aldıran ve enerji üssü olma yolunda attığı adımlarla Avrupa'nın can simidi olan Türkiye, iklim krizinde de arabulucu rolünü devam ettiriyor. Ankara, iklim zirvesi Cop 27'nin sonuçlarının üretenler ile iklim krizi savunucuları tarafından değerlendirileceği “Uluslararası Çevre ve İletişim Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor.