fbpx

Mitsubishi Electric FR-E800 Inverter Serisiyle Geleceğin Akıllı Fabrikalarını İnşa Ediyor

Mitsubishi Electric, piyasaya yeni sürdüğü FR-E800 serisi ile akıllı fabrikaların ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlanıyor.

Enerji tasarrufunu artıran FR-E800 inverter serisi, akıllı fabrikaları daha verimli hale getiriyor. Üretim sahalarındaki en zor şartlar için geliştirilen FR-E800 inverter serisi, sahip olduğu PM motor sürme teknolojisi ve gelişmiş OEC teknolojisi ile üretim sürecinde enerjiden tasarruf edilmesini sağlayarak maliyetlerin en aza indirilmesine katkıda bulunuyor. Yapay zekâ teknolojisi ile geliştirilen FR-E800, baskı devre kartlarına monte edilebilecek kadar küçük kompakt metal korozyon sensörüne sahip olması sayesinde duruş sürelerini azaltıyor. Farklı gerilim değerindeki şebekelerde çalışabilen FR-E800, normal şart çalışmada 30kW, ağır şart çalışmada 22kW’a kadar üç fazlı motorları sürebiliyor ve üretimde güvenli, kesintisiz ve hatasız çalışma prensibiyle hareket ediyor.

Total
0
Paylaşım
Benzer İçerikler
Oku

Sıfır Emisyon için Altı Kat Kaynak İhtiyacı

Uluslararası Enerji Ajansı’nın (IEA) Dünya Enerji Görünümü 2021 Raporu’na göre, temiz enerjiye geçişte düşük karbonlu teknolojilerin hızla yaygınlaşmasının, kritik minerallere olan talebi artıracağı öngörülüyor.